10.01.2015. 15:15
Latvijas hokeja virslīgas čempionāta spēlē šodien HK „Mogo” komanda līderu duelī izbraukumā ar 8:1 sagrāva vicečempionu HK „Kurbads”.

Spēles rezultāts tika atklāts 10. minūtē, kad precīzi meta Elviss Želubovskis, bet pirmās trešdaļas 15. minūtē Ronalds Cinks dubultoja „Mogo” komandas pārsvaru.

Otrā perioda sākumā ar 19 sekunžu intervālu Rūdolfs Prūsis un Vladimirs Mamonovs panāca jau 4:0, liekot „Kurbadam” veikt vārtsargu maiņu – Dmitrija Žabotinska vietā stājās Uldis Čalpa. Tomēr trešdaļas 8. minūtē lielajā vairākumā piekto ripu mājinieku vārtos iemeta Miks Lipsbergs.

Trešā perioda 10. minūtē "Mogo" komanda otro reizi mačā realizēja skaitlisko pārsvaru, savus otros vārtus spēlē gūstot Cinkam, bet pēc 75 sekundēm Mārcis Zembergs guva goda vārtus "Kurbada" labā. Tomēr pēdējo vārdu šajā spēlē teica viesi - nepilnas četras minūtes līdz mača beigām savus otros vārtus guva arī Želubovskis, bet pēc 29 sekundēm Jānis Zaka astoto reizi raidīja ripu ogrēniešu vārtos.

Līgas pēdējās vietas īpašniece Jūrmalas HASC šodien uzņēma "Zemgale/LLU" komandu un pēc pirmā perioda bija iedzinējos 0:2. Divi pusminūtes intervālā gūti vārti palīdzēja atgūt neizšķirtu, taču turpinājumā viesi tomēr pierādīja savu pārākumu, uzvarot 7:3. Ar trim punktiem uzvarētājus sastāvā izcēlās Viktors Jasjonis (1+2).

"Rīga/Prizma" savukārt parūpējās par dienas rezultatīvāko maču, sametot desmit ripas "Ogre/Sāga 97" vārtos. Pēc pirmā perioda Ogres jaunieši gan bija vadībā ar 2:1,pēc tam panāca arī 3:2, taču ar diviem vārtiem pēc kārtas atbildēja Viktors Hvorostiņins, un "Rīga/Prizma" pārņēma mača kontroli savās rokās, beigās svinot uzvaru ar 10:3.