05.10.2017. 08:00

Miķelis Lībietis Kalifornijā, kur notiek "Challenger" sērijas turnīrs ar 100 000 prēmiju fondu, kopā ar Kudlu jau nospēlējis trīs mačus. Lai iekļūtu pamatturnīrā, viņiem bija jāuzvar divos mačos kvalifikācijā. Tur abas uzvaras gūtas ar rezultātu 6:3, 6:1, bet pamatturnīra ievadā mazliet grūtāka uzvara – 6:4, 6:3 pret ASV duetu Teniss Sandgrēns/Tims Smičeks.

Iekļūšana 2. kārtā jeb ceturtdaļfinālā dod 17 reitinga punktus, bet nākamie pretinieki būs Hanss Hačs Verdugo un Ramkumars Ramanathans (Meksika/Indija), kuri arī nav starp izsētajiem duetiem. Lībietis šonedēļ dubultspēļu rangā atrodas 243. vietā. Viņš septembrī sasniedza rekordu, tiekot līdz 211. pozīcijai.

ATP vienspēļu ranga 680. numurs Mārtiņš Podžus "Futures 15 000" turnīrā Taizemē ceturtdaļfināla mačā ar 2:6, 4:6 zaudēja mājiniekam Višajam Trončaroenčaikulam (ATP 579.), turnīru pabeidzot ar divu punktu iegūšanu.

Podžus šosezon "Futures" līmenī tālāk par ceturtdaļfinālu ticis divos turnīros – aprīlī Antaljā un jūlijā Kunšanā, abas reizes zaudējot pusfinālā.