01.07.2015. 16:56
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Valdes sēdē šodien pieņemts lēmums kā iepirkuma procesa uzvarējušo uzņēmumu apstiprināt SIA "Arčers", ar kuru drīzumā tiks uzsāktas pārrunas par sporta kompleka Barona ielā 116 rekonstrukciju.

Iepriekš LFF Iepirkumu komisija izvērtēja būvnieku piedāvājumus un rekomendēja SIA "Arčers" kā saimnieciski izdevīgāko. Turpinājumā šis process tika noziņots LFF Valdei ar mērķi dot Valdei iespēju šajā jautājumā paust savu viedokli un izteikt pretenzijas, ja tādas būtu. Trešdien notikušajā LFF Valdes sēdē tās lēmējvara – LFF prezidents Guntis Indriksons un LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis – pieņēma lēmumu apstiprināt SIA “Arčers” kā būvnieku, ar kuru uzsākt pārrunas. LFF Iepirkumu komisija nu uzsāks sarunu otro kārtu un vienosies ar "Arčers' par līguma nosacījumiem.

LFF Iepirkuma komisijas sastāvā ir komisijas priekšsēdētājs Edgars Pukinsks, komisijas priekšsēdētāja vietnieks Vladimirs Žuks, kā arī komisijas locekļi Imants Baņķis, Aivars Bergers un Uģis Mālmanis. Iepirkumu komisijas darbības laiks būs līdz sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukcijas projekta pilnīgai realizācijai.

Kā zināms, Rīgā, Ērgļu un Kr. Barona ielu apkārtnē esošajā teritorijā LFF sadarbībā ar Rīgas domi un Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) plāno rekonstruēt sporta kompleksu ar mērķi 2017. gadā tajā atklāt Latvijas nacionālās futbola izlases un citu Latvijas izlašu spēļu, kā arī Latvijas futbola klubu un citu LFF pasākumu organizēšanas vajadzībām atbilstošu stadionu. Sporta kompleksa rekonstrukcijai paredzēto finansējumu nodrošinās LFF, tostarp - no UEFA paredzētajiem līdzekļiem futbola infrastruktūras programmu realizēšanas uzlabošanai turpmākajiem gadiem, kas tikuši apvienoti un novirzīti konkrēti šī projekta realizēšanai.

Sporta kompleksā ietilps futbola stadions ar aptuveni 5700 skatītāju vietām un visu nepieciešamo infrastruktūru, tostarp paredzēts arī Latvijas futbola muzejs, rehabilitācijas centrs, kafejnīca, sporta laukums apkārtējām skolām, autostāvvieta, LFF birojs. Sporta komplekss pēc tā rekonstrukcijas kļūs par Latvijas futbola mājām.

Izmantotie resursi:SIA "Arčers" apstiprināta kā futbola stadiona...Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties