15.12.2015. 08:54
Kārtējo panākumu Anglijas futbola premjerlīgas čempionātā pirmdien guva līdervienība Lesteras «City», kas ar 2:1 savā laukumā pieveica šosezon neveiksmīgi spēlējošo čempionvienību Londonas «Chelsea».

Spēles rezultātu 34. minūtē atklāja čempionāta rezultatīvākais futbolists Džeimijs Vardijs, bet dubultu pārsvaru Lesteras «City» otrā puslaika sākumā ar skaistu sitienu panāca Rijads Mahrezs.

Vienīgos vārtus «Chelsea» rindās 77. minūtē guva Luī Remī. Turpinājumā visi centieni izlīdzināt cīņas rezultātu Londonas komandai bija neveiksmīgi.

«Skaidrs, ka esam zaudējuši izredzes iekļūt spēcīgāko četru komandu vidū, bet cīnīsimies par labāko sešinieku,» raidsabiedrība BBC citē «Chelsea» galveno treneri Žuzē Mourinju. «Daudzas komandas zaudē punktus. Bet šobrīd man ir kauns par pašreizējo situāciju «Chelsea» komandā.»

«Nedomāju, ka «Chelsea» futbolisti var justies kā top klases spēlētāji vai superzvaigznes. Viņiem jānogalina savs lepnums, jāpaskatās uz Lesteras «City» un jāapzinās, ka tieši viņi tagad ir augstākās klases futbolisti un zvaigznes,» vienības mājas lapā citēts Portugāles speciālists Mourinju.

28 gadus vecais Vardijs ar 15 vārtu guvumiem ir Anglijas premjerlīgas labākais snaiperis.

Ar 16 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem Lesteras «City» atgriezās premjerlīgas līderpozīcijā, kamēr «Chelsea» tikpat spēlēs guvusi 15 punktus, ieņemot vien 16. vietu 20 komandu konkurencē.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA