11.02.2017. 20:48
«OlyBet» Latvijas Basketbola līgas (LBL) 25.Zvaigžņu spēlē sestdien Ventspilī leģionāri dramatiskā cīņā apspēlēja vietējo spēlētāju komandu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 93:93 (33:31, 25:21, 23:24, 12:17), bet leģionāri izrāva uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

Gandrīz nepārtraukti mačā vadībā bija latviešu spēlētāji un vēl nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viņi bija priekšā ar 93:86, tomēr atlikušajā laikā leģionāri sāka rūpīgi strādāt aizsardzībā un 14 sekundes pirms pamatlaika beigām lietuvietis Arns Labucks izrāva neizšķirtu.

Uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos, kur soda metienus līdz pirmajai kļūdai veica Mārtiņš Laksa un Villijs Dīns. Šajā sērijā pirmais kļūdījās Laksa un Dīns leģionāriem izrāva uzvaru ar 3:2.

'); $('#gallery-branding-main-28801').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-28801').after(''); $('#gallery-branding-main-28801').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_28801, 300); } return true; } function addAdImp_28801(slider){ return false; }

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128