03.11.2016. 15:55

Zinedins Zidāns, Madrides ''Real'' galvenais treneris: ''Šī bija dīvaina spēle. Nespējām izdarīt to, ko bijām iecerējuši. Mums pietrūka no visa mazliet, bet īpaši intensitātes. Nezaudējām spēli, bet sajūtas ir sliktas. Mums ir daudz ko analizēt. Kad iegūsti 2:0, ir jādomā nedaudz vairāk, jādomā vairāk kā komandai. To neizdarījām un sniedzām viņiem brīvību. Protams, tagad uzvarēt grupā būs grūtāk, bet mums nekas nav mainījies - joprojām varam to izdarīt, un tāds ir mērķis.''

Jaceks Magera, ''Legia'' galvenais treneris: ''Pēc tiesneša finālsvilpes laukuma malā biju vīlies, bet pēc kāda laika apdomas esmu priecīgs par vienu punktu. Biju vīlies, jo vēl desmit minūtes pirms beigām bijām vadībā pret ''Real'', bet tagad rezultātu uztveru kā labu sasniegumu. Aizvadījām labu spēli, jo komanda smagi strādāja, lai no 0;2 atspēlētos un pārņemtu vadību. Visi spēlētāji parādīja, cik svarīga tiem ir Varšavas ''Legia''. Katrs spēlētājs šo spēli atcerēsies visu mūžu. Pirms spēles mums neviens nedeva cerības, ka Eiropas turnīrā spēlēsim arī pavasarī, bet tagad spēle pret ''Sporting'' visu izšķirs. Es nebiju tas, kurš apturēja ''Real''. To izdarīja futbolisti, es tikai palīdzēju. Nespēju pat izskaidrot to sajūtu, ka spēlējām pie tukšām tribīnēm. Zinām, cik ļoti citādāk tas viss būtu izskatījies pilnu tribīņu priekšā. Mums kaut kas ir jādara, lai neviena citā Polijas stadionā vairs nav tāda atmosfēra kāda tā bija šodien.''

''Godīgi sakot, esam sarūgtināti, ka nespējām šovakar uzvarēt. Mums jāspēlē labāk nākamajās spēlēs. Pēc šādas spēles ir jāspēg atgūties un esmu drošs, ka spēsim to. Kontrolējām spēli un tad varbūt zaudējām kocentrēšanos. Varbūt domājām, ka spēle jau ir beigusies. Dažreiz futbolā tā notiek. Ja nespēj piebeigt pretinieku, tad tas spēj atgūties un iekost tev. Neteikšu, ka nenovērtājām pretinieku. Zinājām, ka tā ir laba komanda un tāpat vien Čempionu līgas turnīrā nespēlē, bet pie 2:0 pārsvara nespējām darbu padarīt līdz galam,'' tā pēc cīņas ''Real'' pirmo vārtu autors Garets Beils.

''Piekrītu, ka šāds rezultāts ''Legia'' ir fantastisks, bet, esot vadībā piecas minūtes pirms beigām ar 3:2, saprotams, ka beigās esam nedaudz sarūgtināti. Protams, aizvadījām lielisku spēli. Parādījām izcilu raksturu. ''Legia'' Čempionu līgā spēlē otro reizi pēc 21 gada pārtraukuma, un šodien parādījām, ka ir iemesls, kāpēc šeit atrodamies. Jā, sākām grupu turnīru vāji, bet arī 1:5 zaudētajā spēlē ''Real'' parādījām, ka virzāmies pareizajā virzienā. Tagad to pierādījām,'' laimīgs pēc spēles bija ''Legia'' pirmo vārtu autors Vadiss Odžidža.

Izmantotie resursi:Zidane criticises Madrid's lack of intensity -...Liga Mistrzów. Magiera: Nie ja zatrzyma³em...Bale: Real Madrid will learn from Legia draw -...

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007