31.07.2018. 23:53

Zagrebas ''Dinamo'' aizvadīja spēli viesos pret Izraēlas komandu ''Hapoel Beer Sheva''. Intrigas šajā pārī nebija jau pēc pirmās spēles, kuru ''Dinamo'' uzvarēja ar graujošu rezultātu 5:0. Nedaudz panervozēt ''Dinamo'' sanāca pēc pirmajām 34 minūtēm, kad Izraēlas klubs izvirzījās vadībā ar 2:0, pie tam otro bumbu viesiem iesitot savos vārtos. Otrā puslaika sākumā ''Dinamo'' ātri guva divus vārtus, spēle noslēdzās ar 2:2, un ''Dinamo'' iekļuva nākamajā kārtā.

No turnīra izlidojusi Polijas čempionāta komanda ''Legia'', kas lielās problēmās nonāca pirmajā spēlē Varšavā, kuru zaudēja ar rezultātu 0:2. Vēl sarežģītāka situācija kļuva atbildes spēles 37. minūtē, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja Marko Vesovičs. Inaki Astiss 63. minūtē izvirzīja ''Legia'' vadībā ar 1:0, Polijas komandai arī mazākumā bija diezgan izteikts pārsvars, bet kopīgiem spēkiem ''Trnava'' sev vēlamo rezultātu noturēja.Tāpat trešo kārtu sasniegusi arī Maķedonijas vienība ''Shkendija''. Savā laukumā maķedonieši Moldovas klubu Tiraspoles ''Sheriff'' bija uzvarējusi ar minimālu 1:0, un lielu vārtu birumu skatītāji nesagaidīja arī otrajā spēlē. Pa abām komandām kopā visas spēles gaitā vienības izpildīja trīs sitienus pa vārtiem, bet tā arī nespēja atklāt rezultātu, un ''Shkendija'' noturēja sev pozitīvo bezvārtu neizšķirtu.Rīt UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas ietvaros tiks aizvadītas vēl deviņas spēles.