10.07.2014. 23:53
Karstākais šīs vasaras brīvais aģents Nacionālajā Basketbola Asociācijā (NBA) Lebrons Džeimss, kurš tiek saukts par pasaules labāko spēlētāju, lēmumu par to, kurā komandā turpināt karjeru paziņos savā mājaslapā pirms Pasaules kausa izcīņas finālspēles futbolā.

29 gadus vecais Džeimss pēc četrām sezonām Maiami "Heat" rindās, kur izdevās izcīnīt divus čempiontitulus, šajā vasarā nolēmis atkārtoti izbaudīt brīvā aģenta statusu. Pazīstamais sporta žurnālists Kriss Šeridens, kurš savulaik rakstīja ESPN, savā blogā sheridanhoops.com pavēstījis, ka no tuvu stāvošiem avotiem dzirdamais ir - Lebrons atgriezīsies Klīvlendas "Cavaliers", kur savulaik sāka karjeru.

Džeimss trešdien tikās ar "Heat" prezidentu Petu Railiju, kuru informējis par lēmumu neturpināt darbu Floridas komandā, bet atgriezties Klīvlendas komandā. Šeridans apgalvo, ka viņa avots ziņo - Lebrons par 90% atgriezīsies "Cavaliers", atlikušos desmit procentus norakstot uz Peta Railija augsti vērtējamajām motivēšanas spējām, lai pierunātu Džeimsu palikt Maiami.

Džeimss savu lēmumu gatavojas paziņot savā oficiālajā mājaslapā LeBronJames.com. Tas notikšot pirms Pasaules kausa fināla, jo Lebrons pats iecerējis doties uz Brazīliju, lai klātienē vērotu, kā Argentīna un Vācija cīnās par prestižāko kausu futbola pasaulē.

Tieši "Cavaliers" klubā Džeimss sāka karjeru 2003. gadā, kad Klīvlendas organizācija rezervēja tiesības uz 18 gadus veco supertalantu, izvēloties viņu draftā ar pirmo numuru. Lebrons Klīvlendā aizvadīja pirmās septiņas karjeras sezonas.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties