14.02.2014. 23:49
Trīs spēles norisinājušās Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) labāko desmitniekā. Turnīra līderpozīcijās izvirzījās "Ventspils Augstskola", kas savā laukumā uzvarēja "Valmieru"/VBSS (69:63).

Vakara centrālajā duelī "Ventspils Augstskola" savā laukumā pieveica "Valmieru"/VBSS (69:63). Ilgu laiku spēle ritēja punkts punktā un vēl 28.minūtē rezultāta tablo vēstīja par neizšķirtu 45:45, tomēr pēdējā ceturtdaļā vidzemniekiem neizdevās apdraudēt pretinieku uzvaru. Mājiniekiem ar 18 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un pieciem bloķētiem metieniem rezultatīvākais bija Klāvs Čavars, bet viesiem 19 punktus guva Ivars Rihards Žvīgurs.

Tikmēr labāko desmitnieka pastarīšu duelī "Ogre" izbraukumā rezultatīvā cīņā apspēleja RNS-D/"Līvānus". Kopš otrās ceturtdaļas vidus vadībā bija tikai "Ogre", tomēr mājinieki turējās ļoti bīstamā attālumā un galotnē ar vienu precīzu metienu varēja izraut vismaz pagarinājumu. "Ogrei" 20 punktus guva Sandris Jēkabsons, kuram arī 13 atlēkušās bumbas, bet mājiniekiem 29 punktus guva Eduards Ķikuts. 19 punkti un 12 piespēles Didža Bērziņa kontā.

Savukārt pārliecinošu uzvaru svinēja "Mārupe", kas viesos ar 95:47 sagrāva "Pārdaugavu"/LU. Uzvarētājiem 26 punktus guva Gundars Brička, 24 punkti un 14 atlēkušās bumbas Mārtiņam Motivānam, bet mājiniekiem 18 punktus guva Armands Ginters.

10. RNS-D/Līvāni 12 2-10 14

Pārdaugava/LU – Mārupe 47:95 (16:29, 19:20, 8:16, 4:30)Ventspils Augstskola – Valmiera/VBSS 69:63 (23:14, 11:23, 18:8, 17:18)RNS-D/Līvāni – Ogre 94:96 (26:27, 20:24, 21:25, 27:20)

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga