01.04.2015. 16:11
Šodien ar spēlēm Rīgā tiks dots starta šāviens LBL2 pusfinālsērijām. Plkst. 19:30 Mārupes sporta centrā tiksies ''Mārupes SC'' un BK ''Ogre'' komandas, bet tajā pašā laikā Hanzas vidusskolā regulārā turnīra uzvarētāji ''RSU'' sacentīsies ar BJBS ''Rīga/Pārdaugava/LU'' vienību. Finālisti tiks noskaidroti sērijā līdz divām uzvarām.

Pusfinālam kvalificējušās LBL2 pamatturnīra četras labākās vienības. Pirmās vietas īpašniece ''RSU'' ceturtdaļfinālā smagā sērijā tika galā ar ''VEF skolu'' (2-1), bet pusfinālā viņus sagaida BJBS ''Rīga/Pārdaugava/LU'' vienība, kas piektdien pārpildītā Diagnostikas centra sporta zālē pārspēja ''Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass'' vienību (88:69). Minētajā spēlē astoņus no deviņiem tālmetieniem realizēja Jānis Eiduks, turklāt visa ''Pārdaugavas'' komanda realizēja 18 (!) tālmetienus, kas arī uzvaras pamatā. Būs interesanti pavērot, kā Artūra Visocka-Rubeņa trenētajai komandai veiksies specifiskajā Hanzas vidusskolas zālē. Aivara Vīnberga vadītās ''RSU'' komandas galveno spēku veido centrs Kristaps Jurjāns, uzbrucējs Svens Vilks un saspēles vadītājs Ivars Ikstens. Pirmais mēneša sākumā cīņā ar ''VEF skolu'' guva 42 punktus, izcīnīja 18 bumbas zem groziem un bloķēja sešus pretinieku metienus.

Otrais pusfinālistu pāris savā starpā savedis otrās un trešās vietas īpašnieces ''Mārupes SC'' un BK ''Ogre''. Abas vienības ir ar sabalansētiem sastāviem un nekautrējas uzbrukt grozam no tālienes. Ogrēniešu rindās spēlē arī vienīgais LBL2 leģionārs un vēl pērn Aldaris LBL spēlējošais spēka uzbrucējs Mihals Hlebovickis (13,5 punkti, 7,9 bumbas, 3 piespēles), kura pienesums ''playoff'' cīņās varētu pieaugt. Mājinieku līderu pulkā ietilpst mēneša vērtīgākais spēlētājs Armands Seņkāns, ''Jelgavā'' sezonu uzsākušais Rihards Pāže, kā arī ārējās līnijas spēlētājs Artūrs Kramiņš. Cīņas sākums Mārupē plkst. 19:30.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienībaBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties