08.02.2015. 16:19
Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) spēlē ''Mārupes SC'' savā laukumā ar rezultātu 89:63 pārspēja ''BJBS Rīga/Pārdaugava/LU''. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 25 punktiem bija Artūrs Kramiņš.

Spēlē Mārupes Sporta centrā daudz labāks sākums padevās mājiniekiem. ''Mārupes SC'' komanda spēja uzreiz izmantot septiņas viesu kļūdas pirmajā ceturtdaļā, kas deva komfortablu pārsvaru pēc pirmajām 10 minūtēm 24:10. Otrajā ceturtdaļā viesi ņēma spēles grožus savās rokās un piecās minūtēs veica 17:3 punktu izrāvienu, bet pēc puslaika rezultāts vēstīja par vairs tikai viena punkta pārsvaru mājiniekiem (39:38).

Uzreiz pēc puslaika pārtraukuma Armands Jaunzems no ''Pārdaugavas/LU'' panāca neizšķirtu (40:40), taču, tad aizsardzībā aktivizējās mārupieši, kuri pārķēra sešas pretinieku piespēles, un ar Artūra Kramiņa veiksmēm uzbrukumā trešo ceturtdaļu noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru (57:49). Bet ceturtajā ceturtdaļā mājinieku uzbrukums dominēja pār viesu aizsardzību (ceturtdaļā gūti 32 punkti), kas ļāva spēli uzvarēt ar pārliecinošo 89:63.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 25 punktiem (2p 2/5, 3p 5/5, 1p 6/7) bija Artūrs Kramiņš, bet ''Pārdaugavas/LU'' rezultatīvāko sniegumu ar 19 punktiem parādīja Jānis Eiduks. Šī bija ''Mārupes SC'' 10.uzvara 13 spēlēs, kas ļauj tai pacelties uz otro vietu, par diviem punktiem atpaliekot no RSU komandas, kurai 12 uzvaras. Savukārt, ''Pārdaugava/LU'' neizmantoja iespēju pakāpties un ar sešām uzvarām 13 spēlēs ieņem piekto vietu.

Nākamā spēle ''Mārupei'' paredzēta 14.februārī izbraukumā pret ''Gulbenes Bukiem/BJSS'', bet ''Pārdaugavai/LU'' pēc trīs dienām viesos jācīnās ar ''VEF skolu''.

''Mārupe SC'' - ''Rīga/Pārdaugava/LU'' 89:63 (24:10, 15:28, 18:11, 32:14)Mārupes SC: Kramiņš 25p., Seņkāns 14 (12ab), Motivāns 11, Ramšs 11, Straudovskis 11, Kalējs 7, Metnieks 4, Saulītis 3, Zemturis 2, Polis 1.Rīga/Pārdaugava/LU: Eiduks 19, Niedra 10, Jaunzems 8, Ozolinkevičš 8, Večens 5, Ponomarenko 5, Šķipars 5, Klegeris 3, Dreimanis, Pavliņš.

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101