22.12.2017. 22:20

Ļoti rezultatīvā spēlē pirmajās 30 minūtēs jelgavnieki sev bija ieguvuši šķietami drošu 19 punktu pārsvaru 77:58. Tomēr pēdējo ceturksni ar 7:0 izrāvienu iesāka "Valmiera Glass VIA", kas mājiniekiem ļāva pietuvoties līdz 12 punktu atstatumam (65:77). Tomēr tuvāk valmieriešiem ilgu laiku pietuvoties neizdevās.

Vēl divas minūtes līdz mača pamatlaika noslēgumam rezultāts uz tablo vēstīja 94:78 "Jelgavas/LLU" labā, tomēr tad fantastiskā veidā mājinieki pēdējās 117 sekundēs spēja gūt 19 (!) punktus, pietuvojoties līdz -3 (97:100). Kam vairāk gan pietrūka laika, jelgavniekiem ar pamatīgu izbīli, tomēr noturot panākumu un ar bilanci 7-1 izvirzoties turnīra tabulas pirmajā vietā. Savukārt "Valmiera Glass VIA" ar četrām uzvarām astoņās spēlēs ieņem piekto vietu.

Rezultatīvākais ar 30 gūtiem punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām uzvarētāju rindās bija Jēkabs Rozītis. Viņa komandas biedram Salvim Mētram 27 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles, kamēr Jānis Bērziņš viesu kontam pievienoja 20 punktus. Mājiniekiem 16 punkti Ervīna Ivanova Rēķinā, kamēr 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas Klāvam Dubultam.

Arī otra vakara spēle izcēlās ar fantastisku rezultativitāti. Jau pirmajās desmit minūtēs kopumā tika gūti 63 punkti, "SC Mēmele/Bauskas BJSS" pārņemot vadību ar 38:25. Otrajā ceturksnī jau iniciatīvu pārņēma limbažnieki, kas līdz puslaiku pārtraukumam sadeldēja savu deficītu uz rezultāta tablo līdz -1 (55:56).

Otro puslaiku aktīvāk sāka viesi, kas vienubrīd ieguva 11 punktu pārsvaru (79:68). Tomēr atlikušajā laikā precīzāki izšķirošajos brīžos bija "OC Limbaži", kas izcīnīja uzvaru ar 100:97. Limbažnieki ar bilanci 3-0 pakāpās uz 14. vietu.

32 punktus šovakar guva "OC Limbaži" basketbolists Armands Ošiņš. Viņam arī deviņas bumbas zem groziem. Viesiem pa 24 punktiem Ivaram Zemītim un Arnim Simsonam.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība