01.05.2013. 13:33
Basketbola klubs «VEF Rīga» gaidāmās «Aldaris» Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas mājas spēles aizvadīs Saldū, tā «Apollo» informēja kluba direktore Laila Spaliņa.

Basketbola klubs «VEF Rīga» jau otro sezonu, lai popularizētu basketbolu un dotu iespēju arī ārpus Rīgas klātienē just līdzi labākās Latvijas komandas spēlei, savas mājas spēles aizvada Latvijas reģionu pilsētās, kur ir laba basketbola infrastruktūra, bet nav savas LBL augstākajā līmenī spēlējošas komandas. 

«Vispirms vēlos pateikties visām pilsētām un to iedzīvotājiem, kur šajā un pērnajā sezonā esam viesojušies un aizvadījuši labas spēles lieliskā atmosfērā. Nu uz vienu nedēļu par Latvijas basketbola galvaspilsētu kļūs Saldus. Esam izvēlējušies finālsēriju aizvadīt šajā pilsētā, jo tieši tur 2009.gada 14.martā ar spēli pret Kauņas «Triobet» sākās mūsu tradīcija spēlēt ārpus Rīgas,» citēts kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups. «Saldū vienmēr esam jutuši lielu atbalstu, te ir fantastiski līdzjutēji un visām kvalitātes prasībām atbilstoša basketbola halle. Turklāt Saldus atrodas pusceļā starp Rīgu un Ventspili.»

«Mēs vienmēr esam uzsvēruši, ka LBL galvenais uzsvars ir jāliek uz reģioniem. Nav visiem, tajā skaitā sporta dzīves, centrālajiem notikumiem jānotiek tikai galvaspilsētā. Labs piemērs līdz ar «VEF Rīga» spēlēm ārpus Rīgas ir arī LBL Zvaigžņu spēle,» uzskata Jaunups. «Paldies par atsaucību arī Saldus pašvaldībai un personīgi Saldus sporta skolas direktoram Mārim Zustam par viesmīlību un atbalstu cīņā par trešo Latvijas čempiona titulu.»

Biļetes uz LBL finālsērijas «VEF Rīga» mājas spēlēm būs iespējams iegādāties Saldus sporta centra kasē. To cena - divi lati. Uz LBL finālsērijas spēlēm nebūs derīgi «VEF Rīga» regulārās sezonas abonementi.

Šajā sezonā «VEF Rīga» komanda viesojies Aizkrauklē, Daugavpilī, Gulbenē, Cēsīs, Madonā, Rūjienā, Dobelē, Kandavā, Saldū, Talsos un Smiltenē.Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties