07.11.2014. 20:52
Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas mačā BK «Valmiera» piektdien savā laukumā ar rezultātu 57:78 piekāpās čempionvienībai BK «Ventspils».

• «Ventspils» neizmanto iespējas un zaudē Saloniku PAOK 2014. g. 5. novembris

Uzvarētāju labā Hārvijs Grants guva 19 punktus, Māris Gulbis pievienoja 16, bet Troja Bārnīsa rēķinā 15 punkti un septiņas atlēkušās bumbas.

Valmieriešu sastāvā 12 punkti un 10 atlēkušās bumbas Dāvim Rozītim, 11 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Viktoram Iļjinam.

Otro ceturtdaļu ventspilnieki iesāka ar 13:0 izrāvienu, kas viesiem tobrīd ļāva panākt 20 punktu pārsvaru. Turpinājumā ventspilnieki palielināja vadību līdz 34 punktiem, līdz ar to mača uzvarētājs kļuva skaidrs jau spēles trešajā ceturtdaļā.

BK «Ventspils» izcīnīja piekto uzvaru piecās spēlēs šosezon LBL čempionātā, savukārt BK «Valmiera» piedzīvoja piekto zaudējumu septiņos mačos.

BK «Valmiera» - BK «Ventspils» 57:78 (13:20, 9:26, 14:21, 21:11)

Rezultatīvākie: Rozītis 12+10AB, Iļjins 11+7AB - Grants 19, Gulbis 16, Bārnīss 15+7AB

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048