16.10.2015. 14:48
Eiropas čempionāta U17 vecuma grupā meitenēm Latvijas jaunās futbolistes šodien noslēdza dalību atlases turnīrā Kazahstānā, kur spēlēja 1:1 pret mājiniecēm un palika trešajā vietā apakšgrupā. Vienīgos vārtus Latvijas rindās šodien guva Sandra Voitāne.

Pirmajās divās kvalifikācijas spēlē Latvija ar 0:1 bija piekāpusies Austrijai un spēlējusi bezvārtu neizšķirtu pret Skotiju. Tas bija atstājis izredzes pacelties uz otro vietu grupā, proti, atlika cerēt, ka Skotija zaudēs austrietēm, bet pašām latvietēm bija jāuzvar Kazahstāna un jāpanāk pozitīva vārtu starpība. Skotieties zaudēja 0:3, taču ar savu uzdevumu Romāna Kvačova vadītā komanda netika galā.

Mača pret mājinieci Kazahstānu Latvija nokļuva iedzinējos 33. minūtē, bet prata atspēlēties 66. minūtā ar komandas kapteinis Sandras Voitānes gūto vārtu palīdzību. Izraut uzvaru gan neizdevās, un neizšķirts 1:1, kas liek Latvijas izlasei atlases turnīru noslēgt trešajā vietā.

Jāatgādina, ka pirms pāris dienām tikās Latvijas un Kazahstānas vīriešu izlases, un arī tad rezultāts nebija Latvijai labvēlīgs, proti, 0:1, kas noveda pie pēdējās vietas grupā.