18.01.2014. 23:13
Šodien Kuldīgas vieglatlētikas manēžā ar "Kuldīgas Katrīnas kausa" izcīņas sacensībām startēja 2014.gada Latvijas vieglatlētikas sezona. Sportisti no 17 valstīm sacentās astoņās disciplīnās.

"Kuldīgas Katrīnas kausa" izcīņa šodien pulcēja vieglatlētus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Grieķijas, Itālijas, Somijas, Portugāles, Ungārijas, Francijas, Serbijas, Somijas, Centrālāfrikas Republikas, Apvienotās Karalistes un Nīderlandes.

Latviju sacensībās pārstāvēja virkne pazīstamu atlētu, viņu vidū arī Staņislavs Olijars, Laura Ikauniece, Aiga Grabuste un Mareks Ārents. Sacensības notika astoņās dažādās disciplīnās, un latvieši spēja tikt arī pie vairākām uzvarām.

Laura Ikauniece uzvarēja 60 metru sprintā, triumfējot gan parastajā, gan barjerotajā distancē. Barjerās Ikauniece finišu sasniedza 8,38 sekundēs, bet parastajos 60 metros – 7,60 sekundēs. Abi rezultāti ir sportistes jauni personiskie rekordi.

400 metru skrējienā vīriem labākais bija Jānis Baltušs, kurš distanci veica 48,89 sekundēs. Tāllēkšanā dāmām pārāka pār konkurentēm bija Aiga Grabuste, kura labākajā mēģinājumā leca 6,44 metru tālumā. Uzvarai gan būtu pieticis ar jebkuru no četriem ieskaitītajiem mēģinājumiem.

Kārtslēkšanā pārliecinoši labākais bija Mareks Ārents, kurš pārvarēja 5,52 metru augstumu. Otrajā vietā palika soms Pertu Korhonens ar 5,20 metriem. Augstlēkšanā dāmām uzvarēja Madara Onužāne (1,79 m).

60 metru barjerotajā sprintā vīriem piedalījās arī Staņislavs Olijars, kurš priekšsacīkstēs uzrādīja labāko rezultātu (7,89 sekundes), bet finālā uz starta neizgāja. Jāpiebilst, ka ar 7,89 sekundēm būtu pieticis uzvarai sacensībās. 60 metru barjerās startēja 10 vieglatlēti.

Visi sacensību rezultāti pieejami šeit.

Izmantotie resursi:Latvijas Vieglatlētikas SavienībaA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties