10.10.2015. 14:50
LMT/''Eži'' sestdien, 10. oktobrī ar 20:3 Upesciemā uzvarēja ''TFS Bulduri'' spēlē par bronzas medaļām Latvijas čempionātā pirmo reizi bez medaļām atstājot komandu, ko trenē Latvijas regbija leģenda Vladimirs Ņikonovs.

''Latgale'', ''Ādažu Čipsi'', ''Ovāls'', ''Kalve'' - tādi nosaukumi bija ''TFS Bulduri'' priekštecēm, kas vienmēr bija finišējušas kādā no godalgotajām vietām Latvijas čempionātos kopš 1993. gada. Šogad, pirmo reizi spēlējot kā ''TFS Bulduri'', komanda bija piekāpusies ''Ežiem'' arī trijās iepriekšējās spēlēs, bet tagad - arī mačā par trešo vietu.

Spēles sākumā Mārtiņš Bokišs realizēja soda sitienu. 3:0 beidzās pirmais puslaiks. Otrā puslaika sākumā Bokišs ar vēl vienu sodu paaugastināja rezultātu 6:0. Ingus Aivars 56. miņūtē veica ''Ežu'' pirmo piezemējumu, Mihails Tumins ''Bulduriem'' samazināja rezultātu ar sodu 13:3, taču kļūda iegāza, un Zigurds Felss panāca jau 18:3, un Bokiša realizācijas sitiens jau 66. minūtē noteica galīgo rezultātu.

LMT/''Eži'' galvenais treneris Juris Straume:Bijām uzvarējuši arī visas iepriekšējās spēles, taču zinot savu pretinieku spējas saņemties izšķirošos brīžos, nenovērtējām viņus par zemu. Mums ir prieks par gūto trešo vietu, mums paveicās dažos mirkļos. Beigās vīri nocīnījās labi. Paldies mūsu pieredzējušākajiem, kuri ar savu entuziasmu aizrāva cīņā arī pārējos - jaunie skrēja līdzi.''TFS Bulduri'' galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:Bijām sliktā fiziskajā formā, pirms tam arī treniņu apmeklējumu varēja vēlēties labāku. ''Eži'' labi cīnījās un bija asāki. Bet viņu pirmo un otro piezemējumu noorganizējām paši.

Sestdiena, 10. oktobris, Upesciems, plkst. 12

LMT/Eži - TFS Bulduri 20:3 (3:0)LMT/EžiPiezemējumi: Ingus Aivars, Zigurds Felss. Realizācija: Mārtiņš Bokišs (2). Sodi: Mārtiņš Bokišs (2)TFS BulduriSods: Mihails TuminsDzeltenā kartīte: Vilems Antons ReinhaimersTiesnesis: Oļegs Voroņins

Informāciju sagatavoja: Valters Nikans, Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs