02.02.2014. 08:49
Čehijas hokeja izlasei Soču ziemas olimpiskajās spēlēs nāksies iztikt bez uzbrucēja Vladimīra Sobotkas, vēsta Nacionālās hokeja līgas mājaslapa.

Sentluisas "Blues" uzbrucējs savainojumā iedzīvojās nesenajā zaudējumā Karolīnas "Hurricanes" (1:3), kad pēc sadursmes ar Džastinu Folku savainoja kreiso kāju. 26 gadus vecā spēlētāja veselības stāvoklis vēlreiz tiks novērtēts pēc četrām nedēļām, līdz ar to olimpiskās spēles viņam ies secen.

Vladimīrs Sobotka karjeru sāka Prāgas "Slavia", kur lokauta laikā atgriezās arī pagājušajā sezonā. Uz Nacionālo hokeja līgu Sobotka pārcēlās 2007./2008.g. sezonā, kad pārstāvēja Bostonas "Bruins", bet pēc trim sezonām Bostonā pievienojās Sentluisas "Blues".

Šajā sezonā Sobotka Nacionālajā hokeja līgā ir aizvadījis 46 spēles, guvis septiņus vārtus un izdarījis 18 rezultatīvas piespēles. Sobotka ar 60.9% uzvarētu iemetienu šajā rādītājā ir labākais visā līgā. Nacionālās hokeja līgas karjerā Sobotkam ir tieši 400 spēles, kuru laikā sakrāti 124 (36+88) punkti.

Čehija olimpisko spēļu turnīru atklās ar spēli pret Zviedriju, bet 14.februārī tiksies ar Teda Nolana vadīto Latvijas izlasi. Grupas noslēgumā čehi krustos šķēpus ar šveiciešiem. Čehijas izlases sākotnējā sastāvā tika iekļauti 17 Nacionālās hokeja līgas pārstāvji, un Sobotkam, kurš vēl ne reizi nav spēlējis arī pasaules čempionātā, tās būtu pirmās olimpiskās spēles.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueSolncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties