01.12.2017. 16:55

Ar Gibraltāra izlasi Latvija pirms pusotra gada aizvadīja neoficiālu pārbaudes maču, jo tobrīd Gibraltārs vēl nebija uzņemts FIFA dalībvalstu lokā. Toreiz uzvarā ar 5:0 divus vārtus guva Jānis Ikaunieks, bet pa reizi precīzi sita Aleksejs Višņakovs, Kaspars Dubra un Valērijs Šabala.

FIFA rangā Gibraltāra izlase ieņem 206. vietu, un 2018. gada Pasaules kausa atlasi tā noslēdza ar pēdējo vietu H grupā, neizcīnot nevienu punktu desmit spēlēs, turklāt kopā ielaida veselus 47 vārtus, bet iesita tikai trīs.

Papildus spēlei ar Gibraltāru LFF meklē arī iespējas marta izlašu pārtraukumā aizvadīt otru spēli pret kādu citu komandu. Pirms Pasaules kausa finālturnīra augstu tiktu vērtēta iespēja aizvadīt maču ar kādu no finālturnīra dalībniecēm, bet pagaidām tā ir tikai vēlme.

Kļuvuši skaidri vēl divi Latvijas izlases spēļu datumi, proti, Baltijas kausa izcīņā nākamajā gadā. Ar Igauniju spēle paredzēta otrajā jūnijā savā laukumā, bet piektajā jūnijā pret Lietuvu spēle notiks viesos. Maču norises vietas tiks paziņotas vēlāk.

Latvijas izlase laika posmā no 2016. gada marta, kad aizvadīja pirmo maču pret Gibraltāru, līdz tā paša gada septembrim varēja lepoties ar sešu nezaudēto spēļu sēriju, bet pēc tam izlases statistika bijusi katastrofāla. Pēdējās 13 spēlēs Latvija Mariana Pahara un tagad Aleksandra Starkova vadībā cietusi 11 zaudējumus un savu vienīgo uzvaru guvusi savā laukumā pret Andoru.Daugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties