15.05.2017. 20:45
Spēlējot bez vairākiem līderiem, zaudējumu pasaules čempionāta (PČ) grupas turnīra sestajā spēlē pirmdien Ķelnē (Vācija) piedzīvoja Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas ar 0:4 piekāpās Vācijas speciālista Oļega Znaroka un latvieša Harija Vītoliņa vadītajai Krievijas valstsvienībai, kura ir viena no turnīra galvenajām favorītēm. Izšķirīgo cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvija aizvadīs otrdienas vakarā ar Vāciju.

Latvijas izlases rindās par labāko spēlētāju šajā mačā tika atzīts aizsargs Artūrs Kulda, bet pretiniekiem šo godu saņēma Antons Belovs.

Iļja Sorokins atvairīja visas 24 Latvijas hokejistu mestās ripas.

Abas komandas spēli iesāka aktīvi ar uzbrukumiem. Mača ceturtajā minūtē pēc ilgstošas ofensīvas Latvijas izlases aizsardzības zonā Teļegins bīstami meta pa latviešu vārtiem, pirmo reizi pārbaudot Ivara Punnenova modrību. Arī turpinājumā laukumā saimniekoja Krievijas hokejisti, latviešiem cenšoties atbildēt ar pretuzbrukumiem.

Mača rezultāts tika atklāts 13.minūtē, kad Kiseļevičs pēc iemetiena ar tālu šāvienu no zilās līnijas pārspēja Punnenovu. Sešas minūtes pirms perioda beigām abpusēju noraidījumu saņēma Teodors Bļugers un Vladislavs Namestņikovs, izlasēm nākamās divas minūtes spēlējot četratā pret četriem.

Divas minūtes pirms perioda beigām Krievijas hokejisti savērpa pamatīgu viesuli pie Latvijas vārtiem, taču ar precīzu metienu tas nenoslēdzās. Tomēr trešdaļas priekšpēdējā minūtē pēc Latvijas izlases asa uzbrukuma krievi devās ātrā pretuzbrukumā, kas noslēdzās ar ripas iebakstīšanu vārtos. Lai gan vārti tika izkustināti un tika traucēts Punnenovam, tomēr Teļegina ripa tika ieskaitīta.

'); $('#gallery-branding-main-30116').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-30116').after(''); $('#gallery-branding-main-30116').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_30116, 500); } return true; } function addAdImp_30116(slider){ return false; }

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650