15.10.2013. 23:05

Spēle «Skonto» stadionā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2, lai gan pēc pirmā puslaika Latvija bija iedzinējos ar 0:2.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā puslaika devītajā minūtē, kad pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Martins Jakubko. Pagāja septiņas minūtes un līdzīgā situācijā pēc stūra sitiena otros vārtus Slovākijas izlasē guva Kornels Salāta.

Pirmā puslaika turpinājumā vārti netika gūti un pēc spēlētām 45 minūtēm slovākiem bija divu vārtu pārsvars.

Jau otrā puslaika sākumā precīzs sitiens padevās Valērijam Šabalam, kurš samazināja rezultāta starpību. Spēles turpinājumā laukuma saimnieki pārņēma iniciatīvu un arvien biežāk apdraudēja viesu vārtus, taču līdz pat kompensācijas laikam rezultāts nemainījās.

Tomēr Latvijas futbolisti spēja panākt neizšķirtu, kad jau pieliktajā laikā pēc stūra sitiena izpildes Kaspars Gorkšs bumbu piespēlēja partneriem un Renārs Rode to raidīja viesu vārtos, gūdams pirmos vārtus valstsvienības rindās.

Kvalifikācijas cikla noslēgumā pirmo vietu izcīnīja bosnieši, kuru rēķinā 25 punkti. Otrie ar 25 punktiem palika grieķi, trešajā vietā ar 13 punktiem ierindojās Slovākija, ceturtie bija lietuvieši (11), Latvijas futbolisti ar astoņiem punktiem ierindojās 5. vietā, bet pēdējā apakšgrupā palika Lihtenšteinas izlase.