10.12.2013. 08:22

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Līgums ar 25 gadus veco spēlētāju noslēgts uz pusi sezonas ar iespēju to pagarināt vēl uz diviem gadiem. Turkovs jau paguvis piedalīties pārbaudes spēlē, kurā turklāt guva divus vārtus.

Šogad Turkovs ar «Ventspils» komandu uzvarēja Latvijas čempionātā, turklāt ar 11 precīziem sitieniem viņš dalīja piekto vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Profesionālo karjeru Turkovs sāka kā «Olimps» spēlētājs, bet 2010. gadā aizvadīja sekmīgu sezonu «Skonto» rindās, 17 mačos gūstot astoņus vārtus. Pēc tam uzbrucējs uzsāka leģionāra karjeru, pievienojoties Ungārijas čempionāta komandai «Zalaegerszeg» (ZTE), bet 2012. gada sākumā viņš atgriezās dzimtenē, parakstot līgumu ar «Ventspils» komandu.

Latvijas pieaugušo izlasē Turkovs debitēja 2009. gadā un līdz šim piedalījies četrās oficiālajās spēlēs. 

Pagājušajā sezonā GKS palika pēdējā vietā Polijas augstākajā līgā, izkrītot uz otro spēcīgāko čempionātu. Pirmās līgas turnīrā GKS pašlaik ar 32 punktiem 18 spēlēs ieņem otro vietu, cīnoties par atgriešanos ekstraklasē. LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties