14.02.2014. 13:43
Latvijas distanču slēpotāji Arvis Liepiņš un Jānis Paipals piektdien izcēlās ar visai pieticīgu sniegumu Soču olimpisko spēļu 15 kilometru slēpojumā klasiskajā stilā.

Olimpiskais debitants Liepiņš (23) līdz finišam tika arī savā trešajā distancē, tomēr solis distancē lēns un tikai 73.vieta (+7.06,5 aiz uzvarētāja). Savukārt, Jānis Paipals (30), kurš pie 10 km atzīmes ieņēma tikai 86.pozīciju, distanci nepabeidza un izstājās.

Par čempionu pārliecinoši kļuva šveicietis Dario Kolonja, tuvāko sekotāju Juhanu Olsonu (Zviedrija) apsteidzot par 28,5 sekundēm. Trešais vēl viens zviedrs Daniels Ričardsons, kurš finišā par nieka 0,2 sekundēm bija ātrāks par 4.vietas ieguvēju Īvo Niskanenu no Somijas.

Abi latvieši Sočos jau startēja arī iepriekš - Liepiņš ieņēma 66.vietu 30 km skiatlona sacensībās, bet sprintā palika 61.vietā, nekvalificējoties ceturtdaļfinālam. Paipals sprintā ieņēma 71.pozīciju.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128