08.09.2013. 20:40

Uzvaru ar rezultātu 80:71 izcīnīja Serbijas valstsvienība.

Jau mača sākumā latvieši nokļuva iedzinējos un īsā laikā serbi panāca 12:2. Latvija nespēja apturēt Krstiču un serbi turpināja dominēt zem latviešu groza, panākot 14:6, bet vēlāk 21:8.

Serbijas izlasei izdevās panākt arī +17 (28:11), , bet pēc pirmās ceturtdaļas uz tablo bija 28:15.

Otrās ceturtdaļas sākumā Latvija samazināja starpību , bet pēc Kaspara Bērziņa punktiem serbiem vairs tikai +7 (32:25). Šāds rezultāts noturējās ilgāku laiku un arī ceturtdaļas vidū tas palika nemainīgs. Turpinājumā mūsējie netrāpīja no brīvām situācijām un kļūdījās piespēlēs, kas Serbijai ļāva pēc pirmā puslaika panākt +10 (38:28).

Trešās ceturtdaļas sākumā serbi saglabāja vadību un pārsvaru desmit punktu robežās, bet Janičenoks ar tālmetienu panāca 44:35. Pie 44:37 laukumā devās Jānis Bērziņš, bet neilgi pēc tam Blūms ar trejaci panāca 48:43.

Ceturtdaļas beigās Latvijai pēc Janičenoka diviem tālmetieniem izdevās pietuvoties - vispirms 50:46, tad 52:49 un Meiers deva 52:51, bet izlīdzināt rezultātu neizdevās. Serbi guva grozu, bet līdz ar sirēnu vēl vienu trīspunktu metienu, pirms pēdējām desmit minūtēm ejot pārtraukumā ar 58:53.

Pēdējā ceturtdaļā pēc Blūma tālmetiena serbiem tikai +2 (63:61), bet tās vidusdaļā 67:63. Mača izskaņā latvieši nespēja krasi mainīt spēles gaitu un Serbijas basketbolisti svinēja svarīgu uzvaru ar 80:71.