26.10.2013. 17:20
Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā norisinājās Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijas spēle starp Latviju un Andoru. Mača galotnē veiksmīgāki bija viesi, kas trāpīja divus soda sitienus un uzvarēja ar rezultātu 22:19.

Pirmajā puslaikā Andora un Latvija divreiz apmainījās ar precīziem soda sitieniem (6:6), taču puslaika beigu daļā viesi ne tikai atguva vadību, bet arī to krietni palielināja. Vispirms 34.minūtē Andora iesita dropsitienu, bet pēc tam, kad puslaika pamatlaiks jau bija iztecējis, veica arī pirmo piezemējumu un precīzi izpildīja realizācijas sitienu (6:16).

Pēc pārtraukuma labāk spēlēja Latvija, kas 23 minūšu laikā veica divus piezemējumus un trāpīja vienu soda sitienu. Lai arī abi Kristapa Bērziņa realizācijas sitieni izrādījās pārāk vāji, Latvija pirmoreiz bija ieguvusi vadību - 19:16. Tiesa, to noturēt mājiniekiem neizdevās - pēc piecām minūtēm Andora panāca izlīdzinājumu, bet trīs minūtes līdz spēles pamatlaika beigām nopelnīja ļoti bīstamu soda sitienu, kuru arī izmantoja - 22:19.