28.10.2017. 17:21

Ja pirmajās desmit minūtēs abas komandas turējās viena otrai līdzās (4:4), tad nākošajās desmit "Latgols" veica 10;1 izrāvienu, kas ludzānietēm deva jau nozīmīgu deviņu vārtu handikapu - 15:6. Pirmā puslaika noslēgumā "Latgols" savu vadību brīžiem palielināja pat līdz desmit vārtu starpībai (19:9, 20:10, 21:11), kamēr mača pirmā daļa beidzās ar rezultātu 21:12.

Otro puslaiku ar trīs bezatbildes vārtiem iesāka "Salaspils SS", tādējādi pietuvojoties līdz -6 (15:21). Tomēr "Latgols" drīz vien visu salika savās vietās, 41. minūtē Jutai Bindemanei mājinieces izvirzot vadībā ar +12 (29:17). Līdz cīņas noslēgumam ludzānietes savu pārsvaru tikai arvien palielināja, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 38:23.

11 precīzi raidījumi šodien padevās mājiniecei Laurai Rutkovskai, kamēr viešņām astoņus vārtus guva Dace Potapova.

SK Latgols - Salaspils SS 38:23 (21:12)Latgols: Rutkovska 11/4, Bindemane 7, Kukurāne 6, Oļipova 6, Haindrava 4/2, Samuševa 3, Matisāne 1.Salaspils: Potapova 8, Salmane 7/1, Agarkova 6, Rudziša 1, Žigalkina 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv