16.10.2016. 16:27

Ludzas "Latgola" handbolistēm spēles ievadā vārtu gūšana sagādāja problēmas, un pēc deviņām minūtēm laukuma saimnieces atradās iedzinējos ar 1:3. Pēc tam, kad otros un trešos vārtus mačā guva 20 gadus vecā francūziete Lea Dorvāla, LSPA komanda palielināja pārsvaru līdz trim precīziem metieniem – 6:3.

Ja neveicās uzbrukumā, tad "Latgols" spēja sakārtot aizsardzību, nākamajās desmit minūtēs neielaižot nevienus vārtus, un tas ļāva Kristīnei Daņiļenko panākt izlīdzinājumu – 6:6. Puslaika turpinājumā laukuma saimniecēm izdevās izvirzīties vadībā un pēc 30 minūtēm atrasties vadībā ar plus viens.

Mača otrās daļas ievadā "Latgols" izmantoja pretinieču kļūdas, divu ar pusi minūšu laikā gūstot trīs vārtus pēc kārtas un palielinot pārsvaru līdz 15:11. Savukārt piecas minūtes līdz noslēgumam Daņiļenko panāca plus pieci mājiniecēm. Beigās Ludzas "Latgols" svinēja uzvaru ar 21:17.

Komandai tas bija otrais panākums tikpat mačos, kamēr LSPA cieta trešo neveiksmi pēc kārtas. Pirmais mačs zaudēts ar mīnus 19, kam sekoja mīnus seši, bet šodien vairs tikai mīnus četri.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar septiņiem punktiem bija Daņiļenko, kura izdarīja 13 metienus, kā arī nerealizēja soda metienu. Piecus punktus pievienoja Laura Rutkovska, bet četras reizes izcēlās Elīna Oļipova. LSPA komandā pieci vārti Dorvālai, bet trīs reizes pretinieču vārtsardzi pārspēja Marija Zaščerinska un Anna Makarova.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv