17.12.2017. 08:18

Turpinās Vinipegas „Jets” neveiksmes – pēdējos sešos mačos piedzīvoti zaudējumi, no kuriem pieci – pamatlaikā. Šodien komanda 48 reizes meta pa Sentluisas „Blues” vārtsarga Kartera Hatona vārtiem, taču zaudēja ar 0:2. Pirmās trešdaļas vidū Vladimirs Tarasenko bija pirmais pie vārtsarga atvairītās ripas – 0:1, bet trešā perioda beigās Vinss Dans ar metienu no tālās distances panāca 0:2.

Monreālas „Canadiens” ar 0:3 piekāpās Otavas „Senators” divu Kanādas komandu cīņā NHL simtgades klasikā gandrīz 34 tūkstošu skatītāju klātbūtnē. Otrajā periodā „Senators” izvirzījās vadībā – Žans Gabriels Pažo pielika nūju vārtu priekšā pēc Ērika Karlsona uzmetiena no zilās līnijas – 0:1. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Bobijs Raiens uzbrukuma zonā atņēma ripu pretspēlētājam, aizskrēja pie vārtiem un panāca 0:2, bet trešā ripa ielidoja jau tukšos Monreālas vārtos – 0:3.

Tampabejas „Lightning” ne bez grūtībām pārspēja Kolorado „Avalanche” – 6:5. Trešā perioda sākumā rezultāts bija 5:1 viesu labā, taču mājiniekiem gandrīz izdevās atspēlēties – Gabriels Landeskogs noformēja „hat-trick”, bet Kolorado panāca 5:4. Deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām Mihails Sergačovs tika pie atlēkušās ripas un ieraidīja to vārtos ar rikošetu no aizsarga slidas – 6:4. „Avalanche” izdevās panākt 6:5, bet komanda bija spiesta palikt bez punktiem. Landeskogs piedalījās visos komandas vārtos, bet arī ar 3+2 bija par maz uzvarai.

NHL regulārā sezona turpināsies naktī uz 18. decembri ar četrām spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063