23.01.2013. 22:26

Latvijas Atklātā čempionāta (LAČ) spēlē „Ozolnieki/MONARCH” komanda šovakar Inbox.lv ledus hallē Piņķos nonāca zaudētājos pret HK „Juniors” (0:1), taču prata atspēlēties un pieveica pretiniekus ar 3:1.

Dienas centrālajā spēlē LAČ līderi HK „Juniors” Piņķos uzņēma „Ozolnieki / MONARCH” hokejistus. Pirmās spēles 20 minūtes aizritēja ar nelielu viesu pārsvaru, taču rezultāts tā arī palika neatklāts. Otro mača trešdaļu juniori sāka krietni labāk, vairākumā atklājot mača rezultātu (1:0 – Dmitrijs Komarņickis). Trešdaļas beigās ar vārtu guvumu vairākumā atbildēja Edgars Lipsbergs, un viesi panāca izlīdzinājumu.

Lai gan arī trešo spēles daļu nedaudz aktīvāk sāka „Juniors”, vārtus gūt laukuma saimniekiem neizdevās. Ko nepaveica „Juniors”, spēles 51. minūtē izdarīja „Ozolnieki/MONARCH” viens no līderiem Viktors Lobačevs, izvirzot vadībā viesus. „Juniors” metās atspēlēties, taču viesi droši atsitās, spēlējot no aizsardzības.Pēdējā spēles minūtē mājinieki vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas rezultātu nenesa. Vēl vairāk – Vadims Romanovskis pielika punktu viesu uzvarai - 3:1.

Pēc šī zaudējuma „Juniors” saglabā līderpozīcijas, bet monarhiem ir četras spēles rezervē.

Otrā šīvakara mačā HS „Rīga/Prizma II” hokejisti pēcspēles metienu sērijā pieveica SK „Rīga 96” – 5:4. Uzvaru nesošos vārtus Prizmas labā guva Henrijs Uzraugs.

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana