28.11.2013. 08:21

«Kurbads» Ogrē Daugavpils hokejistus sagrāva ar rezultātu 15:1, uzvarētāju sastāvā divreiz precīzi atzīmējoties Renāram Undelim, Ērikam Biseniekam un Ronaldam Cinkam.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 3:0 laukuma saimnieku labā, otrajā periodā mājinieku guva astoņus bezatbildes vārtus un panāca 11:0, bet spēles pēdējā cēlienā «Kurbads» guva četrus vārtus, bet viesi atbildēja ar vienu precīzu vārtu guvumu Maksima Osipova rēķinā.

Tikmēr citā mačā «Dinamo/Juniors» ar 1:2 savā laukumā piekāpās «Rīga/Prizma» hokejistiem.

Pirmā perioda 14.minūtē Artūrs Logunovs atklāja rezultātu, bet 19.minūtē Jānis Pētersons panāca 1:1. Uzvaras vārti tika gūti mača 49.minūtē, kad precīzs bija Sergejs Pečura.

Turnīra tabulā līderi joprojām ir «Kurbads» hokejisti, kuru kontā 33 punkti, bet seko «Rīga/Prizma» ar 29 punktiem.