25.01.2014. 19:44
Latvijas hokeja virslīgā šodien notika divas spēles. Līdervienība "Kurbads" ar 4:1 pārspēja "Ozolniekus/MONARCH", savukārt "Daugavpils" ar 0:11 piekāpās "Zemgalei/LLU".

Nosacīti līdzvērtīgāko sāncenšu duelī "Kurbads" šodien ar 4:1 uzveica "Ozolnieku/MONARCH" hokejistus. Otrā perioda vidū monarhs Valentīns Feoktistovs mazākumā panāca izlīdzinājumu (1:1), tomēr Ērika Bisenieka divas ripas trešdaļas izskaņā ļāva "Kurbadam" tikt pie panākuma.

Citā mačā turnīra pastarīte "Daugavpils" ar 0:11 atzina "Zemgales/LLU" pārākumu. Pa trim punktiem uzvarētāju labā nopelnīja uzbrucēji Reinis Demiters (2+1) un Viktors Jasionis (1+2).

Jasionis atklāja rezultātu jau mača septītajā minūtē, bet kopumā savu vārtu ražu sadalīja vienmērīgi pa visiem periodiem – pirmajā un otrajā trešdaļā "Zemgale/LLU" guva pa četriem vārtiem, bet trešajā pievienoja vēl trīs ripas.

"Daugavpils" un "Zemgale/LLU" rīt aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli. Jelgavniekiem mačs gaidāms arī pirmdien (ar "Rīgu/Prizmu"), līdz ar to "Zemgale" tuvākajā laikā aizvadīs trīs mačus četrās dienās.

"Kurbads" – "Ozolnieki/MONARCH" 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)Vārti: 12:39 Kļujevskis (Fiļimonovs, Adamovičs) 1:0, 28:45 Feoktistovs (Bogdanovs, Želubovskis, maz.) 1:1, 34:57 Bisenieks 2:1, 38:09 Bisenieks (Hartmanis) 3:1, 47:28 Bērziņš (Cinks, Jerofejevs) 4:1.Soda minūtes: 16:10.Vārtsargi: Renārs Kazanovs – Dmitrijs Žabotinskis

"Daugavpils" – "Zemgale/LLU" 0:11 (0:4, 0:4, 0:3)Vārti: 6:30 Jasionis (Bullītis, Gricinskis) 0:1, 10:46 Gricinskis (Jasionis, Komuls, vair.) 0:2, 11:58 Roze (Millers) 0:3, 16:01 Batraks (Kurņigins, Ozols) 0:4, 23:50 Demiters (Ziemiņš, Grauds, vair.) 0:5, 25:22 Aploks (Demiters, Bullītis, vair.) 0:6, 30:36 Komuls (Jasionis, Kamoliņš) 0:7, 33:12 Demiters (Remiņš, Aploks) 0:8, 49:39 Remiņš (Roze, Miezis) 0:9, 54:13 Millers (Miezis) 0:10, 58:05 Batraks (Ziemiņš, Kurņigins) 0:11.Soda minūtes: 10:6.Vārtsargi: Deniss Kurelass (28:42 – Ruslans Kurelass) – Toms Nuka (28:42 – Reinis Repšs)