31.12.2013. 11:12
Bijušais Pirmās formulas (F-1) pilots, Mihaela Šūmahera konkurents, Deivids Kulthārds ir optimistiski noskaņots un paudis pārliecību, ka septiņkārtējais F-1 čempions triumfēs atkal – šoreiz cīņā par savu dzīvību. "Viņu laicīgi nogādāja labākajā slimnīcā, viņš ir lieliskā fiziskajā formā. Visas likmes ir par labu Maiklam," intervijā BBC Radio 5 teica Kulthārds.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kulthārds arī nekautrējas atzīt, ka nekad nav bijis Šūmahera līmeņa braucējs. "Aktīvās karjeras laikā ko tādu nav iespējams atzīt, kaut vai tikai pašam sev, jo nepieciešama pilnīga pārliecība par saviem spēkiem, taču tagad varu teikt – es nekad neesmu bijis Maikla līmenī," saka Kulthārds.

"Pilota karjeras laikā Maikls man bija kā atskaites punkts. Ja es viņu apsteidzu vai stāvēju blakus uz goda pjedestāla, zināju - esmu paveicis lielisku darbu," pauž Kulthārds.

Viņš uzskata, ka Šūmahers joprojām nav baudījis saviem panākumiem cienīgu atzinību, un tic, ka Šūmahers atlabs, lai pats savām acīm redzētu, "cik daudz cilvēku visā pasaulē viņu atbalsta un novērtē kā patiesi leģendāru sportistu."

Jau vēstīts, ka septiņkārtējais F-1 čempions vācietis Mihaels Šūmahers pēc smaga kritiena slēpošanas laikā atrodas komā. Viņa veselības stāvoklis joprojām ir kritisks. Ārsti norāda - ja Šūmaheram kritiena brīdī galvā nebūtu ķivere, iznākums būtu letāls.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties