10.07.2014. 14:54
Krievijas izlases uzbrucējam Nikolajam Kuļominam joprojām atmiņā palikusi Oļega Znaroka diskvalifikācija uz Pasaules čempionāta (PČ) finālmaču pret Somiju.

  • Putins: Znaroks man palūdza piedošanu 2014. g. 27. maijs
  • Savickis: Znaroks vairāk bija vajadzīgs Krievijai, nevis Latvijai 2014. g. 27. maijs

«No pasaules čempionāta man visspilgtāk palicis atmiņā fragments no autobusa,» «SportExpress» citēts Kuļomins. «Tas notika fināla dienā, kad ar komandu devāmies no viesnīcas uz arēnu. Joprojām atceros, kā mūsu diskvalificētais treneris Znaroks ienāca autobusā, paspieda puišiem rokas un pateica siltus vārdus.»

«Tas bija ļoti emocionāls moments. Pēc šīs epizodes somi bija nolemti zaudējumam. Znaroka acis nekad neaizmirsīšu,» piebilda hokejists.

Atgādināsim, ka 51 gadu vecais Znaroks pusfināla mačā apmainījās «laipnības žestiem» ar Zviedrijas valstsvienības galvenā trenera palīgu Rikardu Gronborgu. IIHF disciplinārā komisija nolēma sodīt Znaroku un Gronborgu, diskvalificējot viņus no bronzas un zelta mačiem.

27 gadus vecais Kuļomins pasaules čempionātā Minskā izcēlās ar 3 vārtu guvumiem un 4 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Krievijas izlase pasaules čempionātā uzvarēja visās 10 spēlēs. Finālmačā turnīra galvenā favorīte ar 5:2 pieveica Somijas valstsvienību.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties