16.02.2015. 21:26
Nacionālās hokeja līgas vadība paziņojusi par četru spēļu diskvalifikācijas piešķiršanu Floridas „Panthers” aizsargam Dmitrijam Kuļikovam, kurš pagājušajā piektdienā savainoja Dalasas „Stars” līderi Taileru Seiginu.

Dmitrijs Kuļikovs noteikumu pārkāpumu veica spēles pret „Stars” trešajā periodā un saņēma noraidījumu līdz spēles beigām. Līga viņam piešķīrusi papildu sodu četru spēļu diskvalifikācijas izskatā, kuru laikā viņš nesaņems līgumā paredzēto algu (gandrīz simts tūkstošus dolāru).

24 gadus vecais Krievijas aizsargs Kuļikovs šosezon bija piedalījies 49 spēlēs un savācis 16 punktus (2+14), turklāt pirms epizodes spēlē pret „Stars” viņam bija tikai 22 soda minūtes. Savukārt Tailers Seigins gūtā savainojuma dēļ izlaidīs vairākas nedēļas. „Panthers” šobrīd tikai trīs punktus atpaliek no „play-off” zonas, nesliktas izredzes ir arī „Stars”, kura Rietumos no astoto vietu ieņemošās „Flames” atpaliek piecus punktus. Tiesa, Seigins joprojām ir līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs (29+30), un viņa zaudējums noteikti būs jūtams.

Savukārt Bufalo „Sabres” vismaz mēnesi nāksies iztikt bez uzbrucēja Patrika Kaletas, kuram veikta operācija un jāizlaiž 4-6 nedēļas. 33 spēlēs Teda Nolana vadībā šosezon gan 28 gadus vecajam Kaletam vārtus nebija izdevies gūt un savāktas tikai trīs rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063