04.10.2016. 21:03

„Jokerit” hokejisti savā laukumā ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Podoļskas „Vityaz”, bet Kulda spēlēja pirmajā aizsargu pārī kopā ar bijušo Rīgas „Dinamo” aizsargu Čārlzu Genoveju. Mājinieki izvirzījās vadībā jau mača 4. minūtē, taču līdz otrā perioda vidum „Jokerit” bija nonācis iedzinējos ar 1:3. Vēl trešdaļas beigās Kulda asistēja Braienam O’Nīlam, kurš samazināja rezultāta starpību, bet trešā perioda 11. minūtē Latvijas izlases aizsargs vēlreiz palīdzēja gūt vārtus O'Nīlam (3:3). Sākotnēji vārtu guvums pat tika ieskaitīts Kuldam, taču vēlāk lēmums tika mainīts un Artūrs palika bez saviem pirmajiem vārtiem šosezon.

Kopumā Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā veica divus metienus un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Helsinku klubs ar 23 punktiem 16 mačos pakāpās uz astoto vietu, bet no līdervienības Maskavas CSKA somi atpaliek jau par 20 punktiem. Kulda šosezon 11 spēlēs ir atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Šovakar kārtējo maču aizvadīja arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa pārstāvētā Sanktpēterburgas SKA komanda, kas viesos ar 6:0 sakāva Slovākijas klubu Bratislavas „Slovan”, ar hat-trick izceļoties Iļjam Kovaļčukam. SKA ar 39 punktiem 17 mačos ir otrie rietumos, bet līderis ar 43 punktiem 18 spēlēs ir CSKA.

Izmantotie resursi:khl.ru

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA