10.09.2012. 18:59
Trešos vārtus trešajā spēlē pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā pirmdien guva Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētā Novosibirskas «Sibirj» vienība ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā savā laukumā atzina Maskavas apgabala «Atlant» pārākumu.

Kulda laukumā pavadīja 27 minūtes, kas bija ilgākais laiks starp šī mača dalībniekiem. Viņš veica piecus metienu pa pretinieku vārtiem, un ar precīzu raidījumu izcēlās 21. minūtē, kad atklāja mača rezultātu.

Šis Kuldam ir trešais vārtu guvums trijās spēlēs pēc kārtas.

Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kurā veiksmīgāk nospēlēja «Atlant» hokejisti. Uzvaru nesošos vārtus guva Aleksandrs Ribakovs.

Tikmēr citā spēlē uzvaru izcīnīja Latvijas uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas «Lokomotiv» vienība, kas ar 5:4 pēcspēles metienos viesos pārspēja Novokuzņeckas «Metallurg» komandu.

Reklāma Rēdlihs nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli, mazākumā asistējot Aleksejam Kaļužnijam, kurš tobrīd panāca 2:1 savas komandas labā.

Latvijas izlases uzbrucējs uz ledus bija 17 minūtes un 10 sekundes, veicot divus metienus pa sāncenšu sargātajiem vārtiem.

Vēl vienā mačā aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas «Avangard» ar 4:3 pagarinājumā savu līdzjutēju priekšā pieveica Astanas «Baris» komandu no Kazahstānas.

Pujacs spēlēja 18 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

Uzvaru mājiniekiem pagarinājumā nodrošināja Tomaša Zaborska vārtu guvums, kas viņam bija otrais precīzais metiens šajā mačā.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Lokomotiv» komanda ar trīs spēlēs nopelnītiem 8 punktiem pašlaik ieņem otro vietu, «Sibirj» iekrātie četri punkti trīs spēlēs dod piekto vietu Austrumu konferencē, bet «Avangard» ar sešiem punktiem trīs spēlēs ir trešajā vietā.