05.04.2014. 17:30

«Salavat Julajev» hokejisti viesos ar 2:3 otrajā papildlaikā zaudēja Magņitogorskas «Metallurg», sērijā līdz četrām uzvarām nonāca zaudētājos ar 0-2.

Kulda nospēlēja nepilnas 36 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un bloķēja trīs pretinieku metienus.

Spēles rezultāts tika atklāts 10. minūtē, kad skaitlisko pārsvaru izmantoja mājinieku uzbrucējs Daniss Zaripovs, bet pirmās trešdaļas pēdējā sekundē izlīdzinājumu panāca soms Anti Pīlstrēms. Otrajā trešdaļā jau 4. minūtē Igors Mirnovs vairākumā izvirzīja vadībā «Salavat Julajev» komandu, tomēr trešā perioda vidū Frānsiss Parē atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Uzvaru «Metallurg» nodrošināja Sergejs Mozjakins, kurš bija precīzs otrā papildlaika 65. sekundē.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā ceturtdien Magņitogorskā uzvaru ar 3:2 svinēja laukuma saimnieki.