05.01.2015. 15:13
Latvijas aizsargs Artūrs Kulda pirmdien nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā ar 4:5 izbraukumā piekāpās Novokuzņeckas «Metallurg» hokejistiem.

Kulda pie rezultativitātes punkta tika otrās trešdaļas sākumā, kad vārtus guva Antons Sļepiševs, izvirzot «Salavat Julajev» vadībā ar 4:1. Turpinājumā gan vārtus guva tikai laukuma saimnieki, izcīnot panākumu pēc diviem piedzīvotiem zaudējumiem pēc kārtas.

Latvijas valstsvienības aizsargs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā bloķēja trīs pretinieku metienus un lika lietā vienu spēka paņēmienu.

Pēdējās sešās KHL spēlēs «Salavat Julajev» piedzīvojis piecus zaudējumus.

Ar 42 spēlēs nopelnītiem 63 punktiem «Salavat Julajev» atrodas Austrumu konferences piektajā vietā, kamēr «Metallurg» 41 mačā nopelnītie 39 punkti dod 13. pozīciju 14 vienību konkurencē.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana