06.12.2016. 20:55

Helsinku ''Jokerit'' spēlē pret Zagrebas ''Medveščak'' divas reizes spēles gaitā izlaida vienu vārtu pārsvaru, pie tam pamatlaikā pēdējās minūtēs bija spiesta vairāk spēlēt savu vārtu tuvumā. Papildlaikā Somijas komanda gan nodrošināja uzvaru ar 4:3, nostiprinoties izslēgšanas spēļu zonā.

Latvijas hokejists Artūrs Kulda spēli sāka ''Jokerit'' trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadīja 22:04 minūtes un atdeva rezultatīvu piespēli komandas pirmajā vārtu guvumā (1:0). Tāpat Artūram divi metieni pa vārtiem, seši spēka paņēmieni un viens bloķēts metiens, kā arī pozitīvs lietderības koeficients plus divi.

Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna Ņižņijnovgorodas ''Torpedo'' ar 4:2 apspēlēja Ņižņekamskas ''Neftekhimik''. Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš uzvarētāju sastāvā spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā, taču palika bez rezultativitātes punktiem. Daugaviņš uz ledus pavadīja 17:24 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Arta Ābola trenētā Toljati ''Lada'' līdzīgā spēlē ar 1:2 piekāpās ''Sochi'' hokejistiem. Kristaps Sotnieks spēlēja Toljati komandas pirmajā aizsargu pārī un uz ledus pavadīja 21:25 minūtes. Sotniekam divi metieni pa vārtiem, trīs bloķēti metieni un četri spēka paņēmieni.

Citās spēlēs KHL regulārās sezonas ietvaros šajā vakarā Maskavas ''Spartak'' apturēja Kazaņas ''Ak Bars'' uzbrukumu un uzvarēja ar minimālu 1:0, bet Minskas ''Dinamo'' tika galā ar Bratislavas ''Slovan'' (3:1).

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...