07.03.2012. 08:48
Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcēlās Latvijas aizsargs Arturs Kulda, bet viņa pārstāvētā Sentdžonsas «IceCaps» komanda ar rezultātu 6:2 izbraukumā pārspēja Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» hokejistus.

Resursi

• Kuldas «IceCaps» pamatīgs zaudējums AHL spēlē

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē latviešu aizsargs piespēlēja Džonam Elbertsam, bet vārtus pats Kulda guva trešās trešdaļas sākumā.

Jāizceļ, ka abus rezultativitātes punktus Kulda guva, spēlējot mazākumā.

Reklāma

23 gadus vecais Kulda šajā mačā piecreiz meta pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3, kas bija labākais rādītājs visā spēlē.

Latvijas izlases aizsargs tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

LASI TVNET: Kuldam divas rezultatīvas piespēles AHL čempionāta mačā

Savukārt citā otrdienas spēlē Latvijas uzbrucēja Raitia Ivanāna pārstāvētā Ebotsfordas «Heat» komanda savā laukumā ar 6:7 pēcspēles metienos zaudēja Hjūstonas «Aeros» klubam. Ivanāns ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

AHL Austrumu zonas kopvērtējumā «IceCaps» ar 77 punktiem 57 spēlēs atrodas 2. vietā, bet «Heat» ar 68 punktiem 59 cīņās ieņem 4. pozīciju Rietumu konferencē.