04.09.2014. 18:50
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien savu sezonas pirmo spēli aizvadīja Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas "Salavat Yulajev". Pēc sliktā pirmā perioda (0:3) baškortostāniešu komanda iemeta četras ripas otrajā nogrieznī (4:3), bet noslēdzošā periodā divus vārtus guva Astanas "Barys" līderi (4:5).

Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā, taču savus momentus labāk realizēja astanieši - jau pēc astoņām minūtēm rezultāts uz tablo bija 3:0 par labu mājiniekiem. Otrajā periodā aktivizējās ufieši un septiņpadsmit minūšu laikā pārņēma vadību. Trešā perioda sākumā kanādietis ar kazahu pasi Kevins Dalmens panāca izlīdzinājumu, bet līdz ar finālsirēnu Astanas kanādiešu snaiperis Naidžels Douss noformēja sev hetriku un mājinieku komandai uzvaru (5:4).

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda šajā spēlē laukumā bija 23:55 minūtes (lielākais rādītājs komandā), izpildīja divus metienus pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus.

Ka zināms, pagājušajā sezonā Kuldas pārstāvētais "Salavat Yulajev" tika līdz Gagarina kausa pusfinālam un ieguva bronzas medaļas, bet pirms tam mūsu aizsargs bija tuvu iebalsošanai KHL Zvaigžņu spēles Austrumu starta pieciniekā.

Tikmēr citā spēlē viens no jaunās sezonas favorītiem Omskas "Avangard" savā laukumā nespēja atslēgt potenciālo pastarīšu vārtus un piedzīvoja minimālu, bet ļoti nepatīkamu zaudējumu pret Novokuzņeckas "Metallurg" (0:1).

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA