03.11.2017. 22:31

Stabilus pamatus savai kārtējai uzvarai "Nevėžis" ielika jau pirmajā puslaikā, kurā izdevās būt pārākiem ar rezultātu 47:28. Otrajās 20 minūtēs Kēdaiņu klubs savu pārsvaru arvien palielināja, izcīnot graujošu panākumu ar rezultātu 90:57.

Uzvarētājiem 23:23 minūtes laukumā pavadīja Rihards Kuksiks, kurš šajā laika posmā izcēlās ar 13 punktiem (3/5 - 2p., 2/5 - 3p., 1/1 - s.m.), kā arī savāca četras atlēkušās bumbas un iedeva divas rezultatīvas piespēles. "Nevėžis" ar septiņos mačos izcīnītām trīs uzvarām turnīra kopvērtējumā ieņem septīto pozīciju.

Polijas čempionātā bezcerīgu zaudējumu izbraukumā pret Zelona Guras "Stelmet" piedzīvoja Dāvja Lejasmeiera Krosno "Miasto Szkła" - 76:100. Viesu rindās visilgāk (27:49 minūtes) laukumā pabija tieši Lejasmeiers, kurš guva piecus punktus (1/3 - 2p., 1/3 - 3p.), iedeva piecas rezultatīvas piespēles, savāca četras bumbas zem groziem, vienu reizi bloķēja pretinieka metienu, kā arī pa vienai reizei kļūdījās un pārtvēra bumbu. Latvieša kontā arī četras piezīmes.

Polijas čempionātā Krosno "Miasto Szkła" ar bilanci 2-4 ieņem 10. vietu.

Piekto uzvaru pēc kārtas Krievijas Superlīgas ietvaros guvusi Vladivostokas "Spartak-Primorye", kas viesos ar 76:57 apspēlēja Maskavas CSKA-2. Artjoms Butjankovs šodien "Spartak-Primorye" pieteikumā nebija.

Visbeidzot Baltkrievijas čempionātu perfekti (7-0) turpina Edmunda Valeiko trenētā Minskas "Tsmoki", kas ar rezultātu 91:45 sarāva gabalos Minskas "BGUIR Impuls" vienību.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa