11.11.2012. 01:19

Centra spēlētāja Kristīne Vītola sestdien, 10. novembrī, sezonas atklāšanas spēlē guva 21 punktu un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, palīdzot "UTEP Miners" sieviešu basketbola komandai (1-0) uzvarēt "Loyola Marymount" vienību (0-1) ar rezultātu 79:51.

Vītola jau pirmajā puslaikā savāca 13 punktus un 8 bumbas zem groziem, sekmējot “kalnraču” izrāvienu 45:24. Arī otrajā puslaikā “Juglas” audzēkne bija rezultatīvākā spēlētāja komandā, pabeidzot spēli ar 21 punktu (2p 4/5, 3p 1/2, 1p 10/11), 12 atlēkušajām bumbām, 1 pārtvertu bumbu un bloķētu metienu.

Kopā ar Kristīni starta piecniekā laukumā devās Anete Šteinberga, 14 minūtēs tiekot pie 2 punktiem (2p 1/6), 3 izcīnītām bumbām uzbrukumā, 1 rezultatīvas piespēlēm, 2 kļūdām un 2 personiskajām piezīmēm.

Deviņas no 13 pirmskonferences spēlēm “kalnraces” aizvadīs mājās, bet trīs reizes dosies izbraukumos. No 22. - 23. novembrim Bahamu salās paredzēts piedalīties “Junkanoo Jam” turnīrā, 28. novembrī paredzēts brauciens uz kaimiņos esošo Ņūmeksiku, bet 16. decembrī jāviesojas Kanzasā.

“Conference USA” spēles paredzētas no 2013. gada 9. janvāra līdz 8. martam. Jāizceļ 7. februāra viesošanās Ņūorleānā, sacenšoties pret “Tulane” universitāti, kura aprīlī būs NCAA čempionāta “Četru Fināla” rīkotāja.

Divreiz būs jāmēro ceļš uz Talsu, kur notiks gan regulārās sezonas spēle (9. janvārī), gan konferences čempionāts (13.-16. martā). Tajā izšķirsies, vai UTEP otro gadu pēc kārtas spēlēs Nacionālajā čempionātā.

Izmantotie resursi:UTEP Athletics