17.04.2012. 09:32
Pasaules U-18 čempionāta augstākās divīzijas spēlē pirmdien Krievijas izlase ar rezultātu 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) pārliecinoši uzvarēja Šveices jaunos hokejistus, palielinot Latvijas U-18 izlases izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Ņikita Zadornovs, Antons Slepiševs, Bogdans Jakimovs, Aleksandrs Delnovs, Deniss Kamajevs, Aleksandrs Barabanovs.

Pēc šīs spēles pasaules čempionāta B grupā Zviedrijai ir deviņi punkti trīs spēlēs, Krievijai ir seši punkti trīs spēlēs, Latvijai ir seši punkti četrās spēlēs, Vācijai trīs punkti trīs spēlēs, bet Šveice trīs spēlēs pie punktiem nav tikusi.

Vietu ceturtdaļfinālā nodrošina otrās un trešās vietas ieguvēji, bet pirmā vieta automātiski kvalificējas pusfinālam. Savukārt ceturtās un piektās vietas īpašnieki cīnīsies par palikšanu augstākajā divīzijā.

Jau ziņots, ka Latvijas U-18 izlases hokejisti pasaules čempionātā augstākajā divīzijā savā pēdējā priekšsacīkšu spēlē ar 5:4 pieveica Vācijas vienaudžus, sperot soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Lai iegūtu ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu, Latvijai jācer, ka Krievija pēdējā spēlē iegūs vismaz punktu cīņā ar Zviedriju, vai arī Šveice tiks vismaz pie punkta spēlē pret Vāciju.