14.11.2014. 08:25
Turpinoties “Subway Super Series” turnejai, kurā Krievijas U-20 izlase tiekas ar Kanādas junioru hokeja līgās spēlējošām kanādiešu komandām, vakarnakt tika aizvadīta turnīra trešā spēle, kurā ar 4:0 pārāki izrādījās viesi.

Pēc tam kā Krievijas U-20 izlase izcīnīja divas minimālas uzvaras pār Rietumu hokeja līgas (WHL) izlasi, kad abas reizes tika fiksēts rezultāts 3:2, viņi devās tālāk, uz Ontario provinci, lai aizvadītu divus mačus ar turienes hokeja līgas kanādiešu izlasi. Pirmajā mačā no diviem krievi uzvarēja ar 4:0.

Pretēji tam ko varēja vērot pirmajos divos mačos, šoreiz Krievijas izlase daudz aktīvāk meta pa vārtiem un, lai arī vienalga zaudēja saviem oponentiem šajā rādītājā, toties vairs ne tik katastrofāli. Pret OHL komandu viņi izdarīja 26 metienus, kamēr kanādieši pa Igora Šestjorkina vārtiem meta 35 reizes.

Tomēr, galvenais spēles parametrs pēc kura nebūtu vēlams zaudēts, ir gūtie vārti. Šajā ziņā jaunie krievu hokejisti neatstāja saviem kanādas vienaudžiem nekādas cerības, jo otrajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus. Šoreiz izcēlās Konstantins Okulovs, Rušans Rafikovs, Ņikita Šackijs un Vladimirs Brjukvins. Jāpiebilst, ka Rafikovs un Šackijs vēl izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm, tāpat divi punkti, par asistēšanu, Sergeja Tolčinska un Dmitrija Judina kontā. Savukārt jau pieminētajam Šestjorkinam izdevās kļūt par pirmo Krievijas U-20 izlases vārtsargu supersērijas vēsturē, kuram ir izdevies pret OHL izlasi palikt nepārspētam.

Krievijas izlases vārtsargs arī tika atzīts par labāko šajā spēlē, bet Kanādas izlasē par mača labāko tika atzīts komandas kapteinis Darnels Nurss.

Jāpiebilst, ka nākamā abu komandu spēle notiks 18. novembrī (pēc Latvijas laika) un pēc šī mača Krievijas izlase dosies uz Kvebeku, lai noslēgtu “Subway Super Series” ar spēli pret QMJHL spēlējošajiem Kanādas hokejistiem.

Uzvarētājs Zaudētājs Rezultāts
Krievija WHL 3:2 (SO; 4:3)
Krievija WHL 3:2
Krievija OHL 4:0
Viesi Mājnieki Datums
Krievija OHL 18.11.
Krievija QMJHL 19.11.
Krievija QMJHL 21.11

Izmantotie resursi:Subway Super SeriesTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties