02.01.2016. 14:44

, LSM.LV - Sports

Iepriekš grupu kārtu krievi pabeidza bez zaudējumiem, taču ceturtdaļfināla spēlē divreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, tostarp arī pamatlaika pēdējā minūtē, kad ar sešiem laukuma spēlētājiem panāca neizšķirtu 3:3. Uzvaru Krievijai pagarinājuma piektās minūtes beigās nodrošināja Vladislava Kameņeva vārtu guvums.

Pusfinālā krievi tiksies ar ASV un Čehijas spēles uzvarētājiem. Vēl divos ceturtdaļfinālos vēlāk sestdien pašreizējie čempioni kanādieši spēlēs pret mājiniekiem Somijas hokejistiem, bet bez zaudējumiem spēlējošie zviedri mērosies spēkiem ar Slovākijas vienaudžiem.

Savukārt divu priekšsacīkšu grupu pastarītes Baltkrievijas un Šveices izlases cīņā līdz divām uzvarām noteiks komandu, kas pēdējā saglabās vietu elites grupā. Pirmajā spēlē uzvaru 5:1 sestdien guva šveicieši.

Pasaules čempioni izslēgšanas turnīra noslēgumā kļūs zināmi otrdien.

Jau vēstīts, ka Latvijas U-20 izlase decembrī Vīnē uzvarēja pasaules čempionātā I divīzijas A grupā, kur guva uzvaras visās spēlēs, un ar trešo mēģinājumu atgriezās 10 valstu elitē. Nākamais U-20 pasaules čempionāts elites grupā sāksies 2016.gada 26.decembrī Kanādas pilsētās Monreālā un Toronto.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa