15.02.2014. 18:07

, LSM.LV - Sports

Krieviem abus vārtus guva komandas kapteinis Pavels Dacjuks, kurš otrās trešdaļas vidū atklāja rezultātu, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu 2:2. ASV vārtus vairākumā guva Kems Foulers un Džo Pavelskis, bet izšķirošo pēcspēles metienu Krievijas prezidenta Vladimira Putina vērotajā cīņā realizēja Tīdžejs Ošijs.

Pagarinājumā labākas iespējas bija ASV, kam Patriks Keins nerealizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu Sergeju Bobrovski.

Ar divās spēlēs gūtiem pieciem punktiem ASV izlase ir A grupas līdere, savukārt krievi ieņem 2.vietu ar četriem punktiem Trīs punkti ir Slovēnijai, kas ar 3:1 pārspēja grupas pastarīšus slovākus, kas palikuši bez punktiem.

Vēlāk sestdien notiks pēdējās spēles C grupā - Latvijas valstsvienība spēlēs pret pirmo vietu grupā jau nodrošinājušajiem zviedriem, bet čehu pretinieki būs Šveices hokejisti.