06.11.2016. 20:17

Uzvaras vārtus 26. minūtē guva Vladimirs Tkačovs, kurš rezultātu atklāja mazākumā. Stepans Saņņikovs uz savas zilās līnijas pārtvēra piespēli un kopā ar partneri aizskrēja pretuzbrukumā pret vienu aizsargu, nogādājot ripu līdz Tkačovam, kuram atlika iemest pustukšos vārtos – 1:0.

Pārsvaru trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām dubultoja Ņikita Gusevs, kurš vairākumā kreisajā malā saņēma lielisku Nikolaja Prohorkina piespēli un meta bez ripas apturēšanas. Savukārt 3:0 panāca Aleksejs Bereglazovs, noķerot čehus uz maiņu un no kreisā flanga iešaujot tālajā devītniekā. 32 sāncenšu metienus atvairīja Iļja Sorokins.

Tādējādi Krievijas izlase svinēja uzvaru turnīrā, jo pirms tam bija apspēlēta gan Zviedrijas izlase (3:2), gan somi (5:1). Arī čehi bija uzvarējuši pirmajos divos mačos, turklāt demonstrējot uzbrukuma hokeju – 6:3 pret zviedriem un 5:3 pret Somijas valstsvienību.

Spēlē, kurā noskaidrojās trešās vietas ieguvēja, Somijas izlase ar 4:1 pieveica zviedrus, lai gan pēc pirmās trešdaļas atradās iedzinējos. Izšķirošais bija otrās trešdaļas ievads, kad somi minūtes un 49 sekunžu laikā iemeta trīs vārtus pēc kārtas.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063