16.04.2012. 23:32
Šovakar pasaules U-18 čempionāta B apakšgrupas ietvaros tika aizvadīta vēl viena spēlē, kurā savā starpā tikās Krievijas un Šveices jaunie hokejisti. Mačā ar pārliecinošo 6:0 uzvaru izcīnīja Krievijas valstvienība, kas tādējādi apsteidza Latviju, B apakšgrupas kopvērtējumā atgūstot otro pozīciju.

Mača rezultāti Krievijas hokejisti atklāja jau mača ceturtajā minūtē, kad pretinieku vārtos stāvošo Nifeleru pārspēja Ņikita Zadornovs. Otrajā trešdaļā krieviem izdevās gūt vēl divus vārtus, kad precīzi bija komandas līderi Antons Slepiševs un Bogdans Jakimovs.

Spēles izšķirošajā trešdaļā Šveices hokejisti salūza, nopelnīja vairākus liekus noraidījumus, kā rezultātā krievi pretinieku vārtos raidīja vēl trīs ripas, maču noslēdzot jau ar graujošo 6:0.

Atgādināsim, ka Latvijas izlases liktenis izšķirsies vien rīt, kad spēles aizvadīs Vācija pret Šveici un Zviedrija pret Krieviju. Zviedriem uzvarot krievus pamatlaikā, kā arī Vācijai pamatlaikā tiekot galā ar Šveici, Latvijas izlase ierindotos ceturtajā vietā un cīnītos par palikšanu augstākajā divīzijā.

Šodien divas spēles tika aizvadītas arī A apakšgrupā. Dienas pirmajā spēlē Kanādas hokejisti ar pārliecinošo 6:2 apspēlēja turnīra saimniekus, Čehijas valstvienību, taču vakarpusē Somijas junioru izlase vieglā cīņā ar 5:1 uzvarēja dāņus, kas apakšgrupas turnīru noslēdza bez nevienas izcīnītas uzvaras.