16.04.2017. 00:22

Ošavas "Generals" bija uzvarējusi sērijas pirmo spēli, taču nākamās trīs tika zaudētas, tāpēc šovakar atkāpšanās ceļa latvieša komandai vairs nebija.

Spēle noritēja ar redzamu "Steelheads" pārsvaru, taču pirmais periods vēl noslēdzās ar 0:0. Pagrieziena punkts bija otrais periods, kurā viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Arī trešajā periodā "Generals" izlieto ūdeni vairs nesasmēla - zaudējums spēlē ar 1:3, kā arī sērijā ar 1-4.

Renārs Krastenbergs izcēlās ar rezultatīvu piespēli Džo Mančureka vārtu guvumā, kad "Generals" 63 sekundes pirms spēles beigām panāca 1:3. Latvietim arī lietderības koeficiens +1, kā arī divi metieni pa vārtiem un zaudēts viens iemetiens.

Kopumā šosezon latvietis OHL regulārajā turnīrā 63 spēlēs izcēlās ar deviņiem gūtiem vārtiem, kā arī 15 rezultatīvām piespēlēm, taču play-off fāzē Krastenbergam desmit spēlēs seši gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Ontario Hockey League – Official Site of...